fbpx
post-title Event doskonały http://www.starevent.pl/wp-content/uploads/2017/04/3-1.jpg 2017-02-28 07:25:34 yes no Opublikowane przez: Kategorie: Aktualności

Event doskonały

Event doskonały

Meble eventowe wynajem

W ciągu swojego życia odwiedziliśmy wiele imprez, koncertów i eventów. Tylko nieliczne pozostały w naszej pamięci. Dlaczego o jednym wydarzeniu pamiętamy przez całe życie, a inne umyka z naszej pamięci już po krótkim czasie? Postaram się odpowiedzieć Państwu na to pytanie.

Marketing

Jeżeli event został poprzedzony akcją marketingową, informacja o wydarzeniu znacznie wcześniej pojawiła się w umyśle interesanta. Zakup biletu oczekiwanie, na wydarzenie, wszystko to sprawia, że uczestnik w napięciu czeka na wybrany event. Jeżeli jest to impreza znanej firmy, wtedy również zostaje zapamiętana na dłużej. Istnieje powiedzenie: „mogą mówić źle, ale niech mówią i pamiętają.” Czy to właściwy tok myślenia? W przypadku organizacji eventu, raczej nie… Dla firmy będzie znacznie lepiej, gdy marka zostanie skojarzona z pozytywnymi emocjami klienta.

Obsługa

Diabeł tkwi w szczegółach. Osoby obsługujące event, mają duży wpływ na to w jaki sposób impreza zostanie zapamiętana. Pracownicy pełni optymizmu, uśmiechnięci i pomocni, będą znacznie lepiej postrzegani, niż osoby z negatywnym nastawieniem. Czasami wystarczy spojrzeć na kogoś, kto jest pogodny, by nasze samopoczucie uległo poprawie. Niestety jest to reguła, która ma dwa końce. Wystarczy słowo wrogo nastawionej osoby, by nastrój uczestnika eventu został doszczętnie zniszczony. Radzimy Państwu postawić na uśmiech i troskę o uczestników wydarzenia.

Wypożyczalnie

Zapewnienie wyposażenia na imprezę zwykle wiąże się z koniecznością nawiązania współpracy z wypożyczalniami. Odpowiednie meble eventowe wynajem, finezyjne oświetlenie oraz dobrej jakości nagłośnienie to rzeczy, o których należy pomyśleć nawet kilka miesięcy przed terminem imprezy. Poszukiwania „na ostatnią” chwilę mogą zakończyć się fiaskiem. Jeśli jednak wypożyczalnia mebli eventowych zostanie powiadomiona w odpowiednim czasie, wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Wypożyczalnie sprzętu audio będą mogły zarezerwować dla Państwa wybrany sprzęt, dzięki czemu na evencie zostaną wykorzystane urządzenia najwyższej jakości.

Inne usługi

Tak, jak w przypadku wcześniejszych tematów należy dokładnie zapoznać się z ofertą wybranych firm. Catering, zespoły muzyczne, które mają występować, wszystko musi zostać skrupulatnie sprawdzone. Warto poznać potrzeby grupy docelowej, tak by przygotować wydarzenie, którego nie sposób zapomnieć. Powodzenia!

0

Your Cart