fbpx
post-title Eko eventy – czy robisz to szczerze? http://www.starevent.pl/wp-content/uploads/2017/04/ręce.png 2017-04-07 00:05:10 yes no Opublikowane przez: Kategorie: Aktualności

Eko eventy – czy robisz to szczerze?

Eko eventy – czy robisz to szczerze?

Eko eventy to coś co interesuje wielu. Pomimo tego trendu, całe mnóstwo osób jednak gubi się jak taki event zorganizować. Należy pamiętać, że to nie tylko chwytliwa nazwa i coś o czym modne teraz mówić to cała ideologia, która z wielu słusznych powodów ciągnie sa sobą tłumy.

 

Używając sformułowań takich jak eko event, ekologiczna impreza powinniśmy przyłożyć duże uwagi by taki rzeczywiście był, żebyśmy pozostali szczerze wobec ludzi, których przyciągamy tak się reklamując. Oprócz uniknięcia gafy w razie wypadku odsłonięcia blefu, zachowujemy czyste sumienie i robimy rzecz przydatną dla społeczeństwa. W naszej przygodzie z organizacją imprez i wydarzeń masowych odwołujemy się do ideałów eko. Chcemy promować tę kulturę i ruch społeczny, który ma na celu poprawienie naszego otoczenia i „zdrowia” naszej planety poprzez zrównoważone działania i akcje.

 

Jedną z osób, która inspiruje nas do takiego działania jest na pewno Aga Ciesielska, przez innych znana jako Eventowe Blogerka. Oprócz opisywania trendów w branży eventowej, dużą wagę przykłada do propagowanego przez nas stylu życia. Jednym z wpisów który na pewno ułatwi niejednemu z Was życie jest poradnik jak organizować eko event, który znajdziecie w tym linku.

 

Polecamy go każdemu kto czuje, że powinien dawać od siebie choć trochę więcej oraz jest w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność za nasze otoczenie i przyszłość.

0

Your Cart