fbpx
post-title Twoje stanowisko uszyte na miarę http://www.starevent.pl/wp-content/uploads/2018/02/2.jpg 2018-02-10 09:51:09 yes no Opublikowane przez: Kategorie: Aktualności

Twoje stanowisko uszyte na miarę

Twoje stanowisko uszyte na miarę

Jedną ze strategii marketingowych marki jest udział w targach. To, jak zostanie ona zaprezentowana i odebrana przez gości, wpływa na jej rozwój i bycie zapamiętaną. Warto zadbać więc o oryginalne i zgodne z wizją firmy stanowisko targowe, które przyciągnie do nas nowych klientów.

 

Chcesz, by Twoje stanowisko targowe wyróżniało się na tle innych? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Star Event stworzy dla Ciebie projekt, który będzie odpowiadał idei i potrzebom firmy. Wystarczy, że wspólnie opracujecie wizję i charakter Twojego stanowiska – o resztę zadbają już specjaliści. Przedstawiciele firmy budującej przestrzeń targową stworzą dla Ciebie projekt od podstaw. Począwszy od szkicu przedstawiającego koncepcję, wizualizację stanowiska w 3D, aż po dzień wydarzenia, sprawią, że unikniesz nieprzewidzianych sytuacji i zachwycisz swoich gości profesjonalizmem.

Dzisiejsze możliwości budowania stanowisk targowych są tak duże, że ciężko zdecydować się na konkretne rozwiązanie. Do dyspozycji klientów są różne style przewodnie, a rodzaje podświetleń, wizualizacji i brandingu mogą się różnić. By ułatwić Ci wybór odpowiedniego stoiska firmy, Star Event stworzyło „bazowe” projekty swoich stoisk, które możesz zaaranżować i przerobić na własne potrzeby. W zależności od preferencji dopasujesz targową zabudowę indywidualnie np. poprzez wykonanie drewnianych instalacji i stref dla odwiedzających klientów. A może jesteś organizatorem całej przestrzeni targowej albo musisz zaaranżować całe wydarzenie? Firma Star Event pomoże Ci w stworzeniu przestrzeni służącej do networkingu wszystkich gości, strefy chillui miejsca do spotkań biznesowych.

Artykuł na stronie eventmanagement.pl

0

Your Cart