fbpx
post-title Meble dla stoisk targowych od STAR EVENT http://www.starevent.pl/wp-content/uploads/2018/02/Promo_Show_stoiska_12.jpg 2018-02-22 09:35:44 yes no Opublikowane przez: Kategorie: Aktualności

Meble dla stoisk targowych od STAR EVENT

Meble dla stoisk targowych od STAR EVENT

W dniach 7-8 lutego w Hotelu Novotel Warszawa Centrum miało miejsce nowe wydarzenie w branży – Promo Show Professional. Event mający na celu stworzenie nowych warunków do budowania i podtrzymywania relacji na linii dostawcy-agencje.

Istotną wartość miał zamknięty charakter targów. Na prezentację nowości agencje zostały zaproszone do komfortowego Hotelu Novotel Warszawa Centrum – wszystko odbyło się w kameralnej atmosferze ze strefą chill-out.

Wydarzenie miało międzynarodowy zasięg. W targach wzięły udział czołowe agencje i firmy zamawiające gadżety oraz tekstylia reklamowe z wielu państw. Rejestracje odnotowano między innymi z: Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Finlandii, Włoch, Hiszpanii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Słowenii, Niemiec, Malty, Turcji, Szwajcarii, Rumunii, Bośni i Hercegowiny, Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Firma STAR EVENT zaprojektowała i wyprodukowała serię mebli dedykowanych dla stoisk targowych na Promo Show Professional. Lady, gablotki i regały, wpasowały się w stoiska o różnych rozmiarach.

Artykuł na stronie OOH Magazine.

0

Your Cart