fbpx

Meble LED

Elegancja i szyk ku wygodzie gości

Meble podświetlone kolorowym światłem LED to dekoracja, która zawsze robi wrażenie na uczestnikach eventu. Ledowy bar czy świecące stoliki ze skrzynek sprawią, że Twoja firmowa impreza lub stanowisko wystawiennicze zyska wyjątkowy klimat. Podświetlane ledowe kule i kostki budują atmosferę ultranowoczesności w 16 kolorach.

Ty decydujesz o nastroju pomieszczenia

Podświetlenie mebli LED oznacza możliwość wyboru, za pomocą pilota, jednej spośród 16 dostępnych barw. Daje Ci to niemal nieograniczone możliwości kształtowania klimatu przestrzeni, w której odbywa się Twój event. Możesz też dostosować kolory mebli do swoich firmowych barw.

Kreujemy nastrój, ponieważ wierzymy, że to właściwa atmosfera tworzy niezapomniane doświadczenia
– Karol Łukasik, założyciel Star Event

Gotowi na wszelkie typy eventów

Spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe i rekreacyjne, eventy indoor oraz w plenerze – jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć wydarzenia każdego rodzaju i wielkości.
STAR EVENT to oczywiście także wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz wynajem namiotów.

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Sandra Burzyńska, Project Manager

Współpracuję ze Star Event od wielu lat w mojej karierze w branży eventowej. Z ich pomocą urządziliśmy dziesiątki prestiżowych wydarzeń.

Osobiście najbardziej cenię sobie ich profesjonalność i nieustający, wysoki poziom usług. W 100% odpowiadają na nasze życzenia co do produkcji oraz logistyki.

Andrzej Kuczera, OOH Event

Pokaż swój produkt w odpowiednim świetle

Standy ekspozycyjne LED, w postaci różnej wielkości prostopadłościanów, to wymarzone meble do prezentacji Twoich produktów.  Bezprzewodowe świecące kostki znajdą zastosowanie zarówno jako stoliki, jak i wygodne siedziska.

Wszystkie nasze meble LED są trwałe i niezawodne oraz łączą funkcje dekoracyjne z użytecznością.

Nasze realizacje