fbpx

 

Twoja wypożyczalnia mebli

 

Star Event to wypożyczalnia mebli eventowych oraz plenerowych stref VIP, tworzonych m.in. z ekologicznych mebli paletowych. Cechuje nas świeżość oraz dbałość o potrzeby klienta. Wszystkie osoby, które rozpoczynają z nami współpracę obejmujemy troską, zapewniając im kompleksową obsługę od początku do końca realizowanego zlecenia.

 

Ludzie pracujący w Star Event tworzą firmę z pasją. Założyciele posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze zarówno małych jak i wielkich wydarzeń oraz imprez plenerowych. Tworząc meble eventowe z powodzeniem stawiamy czoła nawet z pozoru niemożliwym oczekiwaniom klienta.

 

Star Event. Naturalnie.

Nasz cel to łączenie ekologii, praktycznego podejścia oraz indywidualnego designu. Aranżacje, które tworzą nasze meble eventowe zachwycą nawet najbardziej wymagających. Wynajem mebli pozwala na elastyczne dopasowanie wysokości ponoszonych kosztów do zaplanowanego budżetu. Pomimo szerokiej oferty mebli wysokiej klasy w doskonałym stanie, nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

Nasza specjalność

 

Dokładamy wszelkich sił podczas realizacji wyznaczonych celów. Nasz zespół składa się z osób pełnych energii, zawsze gotowych do podjęcia działań. Nasza baza w Warszawie pozwala na kompleksową obsługę imprez na terenie całego kraju. Star Event wypożycza gustowne, trwałe meble charakteryzujące się wysoką jakością. Specjalizujemy się w:

 

Nasi Klienci

Zadowolenie Klienta z naszych usług jest dla nas celem nr 1. Indywidualne podejście oraz zespół ekspertów to gwarancja udanej kooperacji. Wiemy jak ważne dla Państwa jest podjęcie współpracy z partnerem godnym zaufania. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!

I wiele, wiele innych. Dołącz do tej elitarnej grupy!

0

Your Cart