fbpx

Stoiska targowe

Sprawimy, że będziesz się wyróżniać

Imprezy wystawiennicze to nie tylko kluczowe wydarzenia w branży, na których ze względów prestiżowych nie może Cię zabraknąć. Przyciągające uwagę stoisko na targach to okazja na zdobycie nowych klientów. To szansa, by na trwałe zaistnieć w świadomości potencjalnych odbiorców Twojego produktu.

Zabłyśniesz na targach!

STAR EVENT oferuje kompleksowe usługi związane z zabudową stoisk targowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzymy dla Ciebie projekt, który będzie odpowiadał idei i potrzebom firmy. Wspólnie opracujemy wizję i charakter Twojego stanowiska – o resztę zadbają już nasi specjaliści.

„Zapewnimy Ci maksymalny komfort nawiązywania relacji z potencjalnymi klientami i partnerami w biznesie”
– Mariusz Stawczyk, założyciel Star Event

Twoje stoisko wystawowe będzie przedmiotem zachwytu odwiedzających i obiektem zazdrości konkurencji.

Jeżeli chcesz godnie zaprezentować się na targach, STAR EVENT jest dla Ciebie idealnym partnerem. Wspólnie przygotujemy stanowisko targowe, które przełoży się na Twój sukces wizerunkowy i finansowy!

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Sandra Burzyńska, Project Manager

Z chłopakami ze star event to do tańca i do różańca. Jestem z nich dumny każdego dnia. Zapewnij niesamowity nastrój dla swojego wydarzenia!

Odezwiemy się do Ciebie niezwłocznie i udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasi eksperci pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Robert Załupski, OOH Event

Dopasowanie do oczekiwań i budżetu

Uważamy, że efektowne i pomysłowe stoiska targowe nie muszą od razu pochłonąć całorocznego budżetu. Przygotujemy Ci wstępną wizualizację – zobaczysz trójwymiarowy obraz przyszłego stoiska, przeanalizujesz możliwe warianty i koszty, dostosujesz je do swoich oczekiwań i możliwości finansowych. Ponadto, by ułatwić Ci wybór, STAR EVENT stworzyło „bazowe” projekty swoich stoisk, które możesz zaaranżować i przerobić na własne potrzeby.

Nasze realizacje