fbpx

By zorganizować udany event, trzeba czegoś więcej niż smacznej kuchni czy dobrej muzyki. Bardzo ważne jest również wyposażenie, które musi prezentować się efektownie, a z drugiej strony – powinno być w pełni funkcjonalne. Meble eventowe są ważnym elementem całego wydarzenia – bez nich nie ma mowy o tym, by jakakolwiek impreza się udała.
W wielu przypadkach organizatorzy przyjęć decydują się na to, aby sprzęt pochodził z restauracji czy hotelu, w którym zarezerwowano salę. Tymczasem coraz częściej wybór pada na skorzystanie z usług profesjonalnej wypożyczalni, która dostarcza meble na różnego rodzaju eventy. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania? Za chwilę dowiesz się o tym więcej.

Meble dopasowane do stylu imprezy

Bez wątpienia w lokalach, w których wynajmowana jest sala, można znaleźć wysokojakościowe umeblowanie. Najczęściej jednak jest to wyposażenie o konkretnym charakterze, które dopasuje się tylko do określonej aranżacji przyjęcia. Tymczasem każde z wydarzeń może być organizowane w zupełnie innym stylu. Profesjonalne wypożyczalnie oferują szeroki wybór mebli, a wśród licznych propozycji dostępny jest sprzęt utrzymany w charakterze:

  • nowoczesnym (np. umeblowanie LED-owe)
  • klasycznym,
  • rustykalnym/ekologicznym (w tym wyposażenie wykonane z palet drewnianych),
  • retro/vintage,

a także wielu innych. Wśród nich można znaleźć najróżniejsze typy mebli, w tym krzesła, leżaki, regały wystawowe, sofy czy stoły. My natomiast możemy zaproponować dodatkowe wyposażenie pod postacią m.in. barów, a także dodatkowych akcesoriów, obejmujących np. wieszaki na odzież wierzchnią, gabloty, mównice czy sztalugi.
Dobra wypożyczalnia więc może dostarczyć sprzęt idealny na każdą okazję. Niezależnie od tego, w jakim stylu organizowałbyś imprezę, Star Event zapewni Ci meble dostosowane do Twoich potrzeb.

Niskie ceny – najwyższa jakość

Drugą korzyścią, związaną z tą usługą, jest fakt, że zazwyczaj jest dość tania. Kiedy decydujesz się na współpracę z profesjonalną wypożyczalnią, masz możliwość wynajmu idealnej liczby wyposażenia do konkretnej okazji. Dodatkowo doradcy firmy pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązania.
Wbrew pozorom – wynajem mebli eventowych jest też tańszą alternatywą dla zakupu własnych sprzętów np. przez firmę, która okresowo organizuje różne imprezy. Należy wziąć pod uwagę fakt, że na składowanie tych mebli trzeba wygospodarować przestrzeń w siedzibie przedsiębiorstwa (ewentualnie opłacić miejsce w zewnętrznym magazynie), a także konserwować je. W tym momencie zakupione na własność umeblowanie zaczyna generować koszty, co z pewnością każdy biznesmen chciałby ominąć.
Co równie ważne, wybierając ofertę Star Event, możesz liczyć na to, że na miejsce Twojej imprezy dotrą meble cechujące się najwyższą jakością i funkcjonalnością. Nasi pracownicy dbają bowiem o to, aby wyposażenie, które dostarczane jest klientowi, prezentowało się efektownie i stanowiło ciekawą ozdobę przyjęcia. Wbrew pozorom jest to ważna kwestia – wygląd oprawy eventu jest nie tylko szeroko komentowany przez gości, ale również świadczy o pewnym prestiżu czy samym charakterze wydarzenia. Wszystko to zaś w atrakcyjnych cenach.

Profesjonalna obsługa firmy

Istotne jest też z pewnością to, że dobra wypożyczalnia jest w stanie dostarczyć swoje meble w każde miejsce w Polsce. W Star Event nie znamy ograniczeń – możemy też dowieźć wyposażenie na przyjęcie za granicę. Własny transport firmy również przekłada się na cenę wynajmu – osobno wypożyczenie umeblowania i organizacja transportu mogłoby się równać wysokim wydatkom. Tymczasem, dzięki temu, że sami posiadamy środki, by dostarczyć Ci meble na miejsce – wszystko jest w cenie!

Skontaktuj się ze specjalistami!

Jak więc widzisz, wynajem mebli eventowych, czy to na targi, gdzie potrzebne są regały ekspozycyjne, czy na kino pod chmurką, gdzie przydadzą się leżaki, niesie ze sobą wiele zalet. Te wyżej wymienione to oczywiście niejedyne korzyści – jest ich znacznie więcej! Najlepiej skontaktuj się z naszymi pracownikami, by dowiedzieć się więcej.