fbpx

Meble Eventowe

dla profesjonalistów

Meble eventowe, które tworzą klimat

Na doświadczenie, jakim jest event, składają się różne rzeczy, ale jego istotą jest „wyjątkowość”. Wydarzenie musi zapewnić uczestnikom niecodzienne przeżycia. W STAR EVENT wierzymy, że głównym czynnikiem, dzięki któremu impreza zostanie w pamięci gości, jest unikalna, szczególna atmosfera. Tworzymy ją poprzez nasze aranżacje – umiejętnie dobrane oraz skomponowane akcesoria i meble eventowe.

Sofy

Ekspozycje

Meble LED

Krzesła

Bary & Lady

Dla dzieci

Stoły

Hokery

Akcesoria

Meble z palet

Fotele

Namioty

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Ewelina Łąpieś, wsparcie klienta

Meble eventowe - wynajem na okrągło

W trosce o Twoją wygodę nasza wypożyczalnia mebli eventowych dostępna jest przez cały tydzień, 24h na dobę. Do Twojej dyspozycji mamy szeroki wachlarz foteli, krzeseł, sof, siedzisk, stolików i stołów, barów, namiotów, mebli LED… Wielką ich zaletą jest modułowość i możliwość różnych konfiguracji w przestrzeni.

Z rozmachem i świeżością tworzymy niepowtarzalne meblowe kreacje
– Mariusz Stawczyk, założyciel Star Event

Gotowi na wszelkie typy eventów

Spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe i rekreacyjne, eventy indoor oraz w plenerze – jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć wydarzenia każdego rodzaju i wielkości.
STAR EVENT to oczywiście także wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz wynajem namiotów.

Współpracuję ze Star Event od wielu lat w mojej karierze w branży eventowej. Z ich pomocą urządziliśmy dziesiątki prestiżowych wydarzeń.

Osobiście najbardziej cenię sobie ich profesjonalność i nieustający, wysoki poziom usług. W 100% odpowiadają na nasze życzenia co do produkcji oraz logistyki.

Andrzej Kuczera, OOH Event

Meble, które tworzą klimat

Nasz znak rozpoznawczy to ręcznej roboty, estetyczne eko meble z palet i skrzynek. Świetnie sprawdzają się w plenerze, podobnie jak praktyczny i efektowny namiot Star. W ofercie mamy również meble na tzw. sezon zimowy. Doskonale nadają się na spotkania biznesowe i konferencje. To kanapy skórzane, stoliki, meble LED, krzesła i wiele innych.

Jeśli organizujesz wydarzenie dla mniejszej lub większej liczby gości, nie wahaj się i skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni. Przy większych zamówieniach lub przy stałej współpracy nasi Klienci płacą preferencyjne ceny.

Nasze realizacje