fbpx

Bary i lady

Estetyczne i gotowe do przyjęcia gości

Wyjątkowo zaaranżowany event dosłownie i w przenośni opiera się na sofach. To one pozwalają  zadbać o komfort uczestników imprezy. Są przy tym kluczowe, jeśli chodzi o prezencję wydarzenia i wrażenia estetyczne gości. Niewymuszony, stylowy design naszych sof doskonale łączy atrakcyjny, nowoczesny wygląd z wygodą i luksusem.

Wynajem barów Modułowość i oryginalny, nowoczesny design

W naszej wypożyczalnia mebli eventowych bary i lady odgrywają ważną rolę. Zwracamy uwagę na oryginalność bryły oraz nowatorski, pomysłowy design. Nasze bary mają modułowy charakter, co pozwala na ich wielokrotne łączenie lub używanie pojedynczo. Są idealne do eleganckich wnętrz, jak i świetnie sprawdzają się na wolnym powietrzu.

Traktujemy klienta jako partnera, którego potrzeb należy wysłuchać i przedstawić jak najlepsze rozwiązanie
– Marcin Pape, założyciel Star Event

Wypożyczalnia barów gotowa na wszelkie typy eventów

Spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe i rekreacyjne, eventy indoor oraz w plenerze – jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć wydarzenia każdego rodzaju i wielkości.
STAR EVENT to oczywiście także wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz wynajem namiotów.

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Ewelina Łąpieś, wsparcie klienta

Współpracuję ze Star Event od wielu lat w mojej karierze w branży eventowej. Z ich pomocą urządziliśmy dziesiątki prestiżowych wydarzeń.

Osobiście najbardziej cenię sobie ich profesjonalność i nieustający, wysoki poziom usług. W 100% odpowiadają na nasze życzenia co do produkcji oraz logistyki.

Andrzej Kuczera, OOH Event

Podświetlane, z palet, z TV…

Nasze bary podświetlone światłem LED w 16 kolorach odmienią oblicze Twojej imprezy. Mamy w ofercie naturalne drewniane bary wykonane z europalet, mamy też lady z wbudowanym wielkoekranowym telewizorem. Co warte podkreślenia, masz możliwość umieszczenia na barze lub ladzie logo Twojej firmy.

Nasze realizacje