fbpx

Ekspozycje

Zaprezentuj się od najlepszej strony!

Oferując nasze meble i akcesoria ekspozycyjne koncentrujemy się na stworzeniu dla Ciebie i dla Twoich docelowych odbiorców wyjątkowej prezentacji produktu, katalogu, ulotek i wielu innych.

Oferujemy Ci również branding mebli ekspozycyjnych – na meble i akcesoria nakleimy logo Twojej firmy lub oznaczymy je w inny sposób.

Gabloty, regały ekspozycyjne, podświetlane standy…

Regał ekspozycyjny ze skrzynek czy gabloty z nadstawkami pleksi pozwolą na efektowne przedstawienie oferowanych przez Ciebie produktów. Stand pokryty białym, błyszczącym hipsem może zostać podświetlony światłem LED w 16 kolorach. To naprawdę robi wrażenie! Do Twojej dyspozycji mamy też panele ekspozycyjne, sztalugi i ulotniki.

Traktujemy klienta jako partnera, którego potrzeb należy wysłuchać i przedstawić jak najlepsze rozwiązanie
– Marcin Pape, założyciel Star Event

Meble wystawowe gotowe na wszelkie typy eventów

Spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe i rekreacyjne, eventy indoor oraz w plenerze – jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć wydarzenia każdego rodzaju i wielkości.
STAR EVENT to oczywiście także wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz wynajem namiotów.

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Ewelina Łąpieś, wsparcie klienta

Współpracuję ze Star Event od wielu lat w mojej karierze w branży eventowej. Z ich pomocą urządziliśmy dziesiątki prestiżowych wydarzeń.

Osobiście najbardziej cenię sobie ich profesjonalność i nieustający, wysoki poziom usług. W 100% odpowiadają na nasze życzenia co do produkcji oraz logistyki.

Andrzej Kuczera, OOH Event

…na Twoje stoisko lub event promocyjny

Chciałbyś, żeby Twój produkt i oferta zostały zauważone? Aby były przedstawione w najlepszym świetle i na długo pozostały w pamięci odbiorców? Nasze meble ekspozycyjne nie tylko w ekscytujący sposób zaprezentują Twój produkt oraz materiały promocyjne, ale też idealnie wkomponują się w Twoje stanowisko targowe. W połączeniu z naszymi hokerami oraz stolikami przyciągną oko wielu potencjalnych klientów.

Nasze realizacje