fbpx

Fotele

Wysepki luksusu dla Twoich gości

W naszej wypożyczalni mebli eventowych możesz wynająć fotele na każdego rodzaju imprezę i stworzyć komfortową strefę wypoczynkową dla swoich gości. Stylowe i nowoczesne siedziska zapewnią uczestnikom wydarzenia relaks i wygodę. Będą też stanowiły bezbłędne dopełnienie dla naszych kanap i sof.

Wygodne siedziska na każdą okazję

Różnorodny styl naszych foteli pozwala na właściwe ich dobranie do potrzeb Twojego eventu. Wzbogacą każdą meblową aranżację. Idealnie sprawdzą się nie tylko na sympozjum czy konferencji, ale także na imprezie rekreacyjnej.

Traktujemy klienta jako partnera, którego potrzeb należy wysłuchać i przedstawić jak najlepsze rozwiązanie
– Marcin Pape, założyciel Star Event

Gotowi na wszelkie typy eventów

Spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe i rekreacyjne, eventy indoor oraz w plenerze – jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć wydarzenia każdego rodzaju i wielkości.
STAR EVENT to oczywiście także wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz wynajem namiotów.

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Ewelina Łąpieś, wsparcie klienta

Współpracuję ze Star Event od wielu lat w mojej karierze w branży eventowej. Z ich pomocą urządziliśmy dziesiątki prestiżowych wydarzeń.

Osobiście najbardziej cenię sobie ich profesjonalność i nieustający, wysoki poziom usług. W 100% odpowiadają na nasze życzenia co do produkcji oraz logistyki.

Andrzej Kuczera, OOH Event

Impreza dla VIP-ów lub nieformalny event w plenerze

Zrób perfekcyjne wrażenie na swoich gościach lub klientach i wynajmij dla nich komfortowe, designerskie fotele, obite białą eko skórą. Albo sięgnij po stylowe siedziska z małych palet, które sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze.

Nasze realizacje