fbpx

Hokery

Praktyczna elegancja wysokich stołków

Ponieważ całościowo podchodzimy do aranżacji eventów, w ofercie naszej wypożyczalni mebli nie mogło zabraknąć hokerów. Wysokie stołki barowe łączą się w idealne komplety z naszymi ladami i stolikami koktajlowymi. Są znakomitym uzupełnieniem recepcji, biurek informacyjnych oraz stoisk targowych.

Dobierz hokery do nastroju Twojego eventu

Oferujemy stołki barowe w rozmaitych stylach i kolorach, tak aby można je było wpasować w wydarzenia o różnym klimacie. Znajdziesz u nas hokery zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne w formie.

Traktujemy klienta jako partnera, którego potrzeb należy wysłuchać i przedstawić jak najlepsze rozwiązanie
– Marcin Pape, założyciel Star Event

Gotowi na wszelkie typy eventów

Spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe i rekreacyjne, eventy indoor oraz w plenerze – jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć wydarzenia każdego rodzaju i wielkości.
STAR EVENT to oczywiście także wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz wynajem namiotów.

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Ewelina Łąpieś, wsparcie klienta

Współpracuję ze Star Event od wielu lat w mojej karierze w branży eventowej. Z ich pomocą urządziliśmy dziesiątki prestiżowych wydarzeń.

Osobiście najbardziej cenię sobie ich profesjonalność i nieustający, wysoki poziom usług. W 100% odpowiadają na nasze życzenia co do produkcji oraz logistyki.

Andrzej Kuczera, OOH Event

Od drewnianej klasyki po awangardę

Nasze drewniane stołki barowe to podstawowy mebel na Twoją koktajlową imprezę. Klasyczny, prosty kształt świetnie pasuje do wielu stylów lokalizacji. Z kolei organizatorzy eventów przywiązujący wagę do nowoczesnego designu, chętnie sięgają po designerskie  hokery z tworzywa.

Nasze bazy w Warszawie i Krakowie pozwalają nam na swobodny dowóz hokerów na terenie całej Polski oraz odebranie ich w dogodnym dla Ciebie momencie.

Nasze realizacje