fbpx

Wynajem krzeseł

Wygodnie i praktycznie usadź swoich gości

Wśród udostępnianych przez naszą wypożyczalnię mebli eventowych nie mogło zabraknąć eleganckich, ale też wygodnych i praktycznych krzeseł. Co roku wypożyczamy krzesła na setki eventów. Niezależnie czy wynajmiesz je na wesele, konferencję  czy na taneczną imprezę – nasze krzesła będą wygodne, wytrzymałe i wysokiej jakości.

Wynajem krzeseł niezależnie od wielkości eventu

Ze względu na liczebność krzeseł w naszej ofercie, zawsze jesteśmy w stanie spełnić wymagania Twojej imprezy. Obsługujemy zarówno wydarzenia na wielką skalę, jak i   intymne, prywatne eventy.

Kreujemy nastrój, ponieważ wierzymy, że to właściwa atmosfera tworzy niezapomniane doświadczenia
– Karol Łukasik, założyciel Star Event

Gotowi na wszelkie typy eventów

Spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe i rekreacyjne, eventy indoor oraz w plenerze – jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć wydarzenia każdego rodzaju i wielkości.
STAR EVENT to oczywiście także wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz wynajem namiotów.

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Sandra Burzyńska, Project Manager

Współpracuję ze Star Event od wielu lat w mojej karierze w branży eventowej. Z ich pomocą urządziliśmy dziesiątki prestiżowych wydarzeń.

Osobiście najbardziej cenię sobie ich profesjonalność i nieustający, wysoki poziom usług. W 100% odpowiadają na nasze życzenia co do produkcji oraz logistyki.

Andrzej Kuczera, OOH Event

Ekskluzywne gale i imprezy w plenerze

Dostępne modele krzeseł na wynajem sprawdzą się zarówno w przestrzeni zamkniętej, jak i na łonie natury. Mamy w ofercie stylowe siedziska, idealne na wyjątkowe uroczystości – gale kolacje czy prezentacje. Oferujemy również uniwersalne, białe, drewniane krzesła, doskonałe na imprezy plenerowe, a także na wesela. Dla fanów plażowego chillu i relaksu przygotowaliśmy kolorowe leżaki.

Nasze realizacje