fbpx

Meble dla dzieci

Szczęśliwe maluchy i meble na ich miarę

Naturalnie kompletując naszą ofertę mebli eventowych nie zapomnieliśmy o najmłodszych gościach. Wynajmij meble przeznaczone specjalnie dla nich – dopasowane do ich rozmiarów, o zaokrąglonych, bezpiecznych kształtach, w cieszących oko kolorach.

Gwarancja beztroskiej zabawy

Basen z plastikowymi piłeczkami niezawodnie przyciągnie do harców najmłodszych uczestników eventu. Strefa prac plastycznych wyposażona w kolorowe krzesełka i stoliki z serii Momo to gwarancja angażującej, kreatywnej zabawy dla naszych milusińskich.

Kreujemy nastrój, ponieważ wierzymy, że to właściwa atmosfera tworzy niezapomniane doświadczenia
– Karol Łukasik, założyciel Star Event

Gotowi na wszelkie typy eventów

Spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe i rekreacyjne, eventy indoor oraz w plenerze – jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć wydarzenia każdego rodzaju i wielkości.
STAR EVENT to oczywiście także wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz wynajem namiotów.

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Sandra Burzyńska, Project Manager

Współpracuję ze Star Event od wielu lat w mojej karierze w branży eventowej. Z ich pomocą urządziliśmy dziesiątki prestiżowych wydarzeń.

Osobiście najbardziej cenię sobie ich profesjonalność i nieustający, wysoki poziom usług. W 100% odpowiadają na nasze życzenia co do produkcji oraz logistyki.

Andrzej Kuczera, OOH Event

Bezpieczeństwo naszych pociech przede wszystkim

Oczywiście pomyśleliśmy o tym, aby w ferworze zabawy dzieci nie zrobiły sobie krzywdy. Wszystkie meble dla najmłodszych uczestników eventów zrobiono z bezpiecznych, atestowanych materiałów. Krawędzie i rogi mebli są zaokrąglone, nie istnieje ryzyko stłuczeń czy otarć.

Nasze realizacje