fbpx

Meble z palet

Eventowe hity z palet oraz skrzynek

To nasz znak firmowy.  Modułowy charakter produktów i konkurencyjna cena sprawiły, że stały się prawdziwym przebojem imprez, nie tylko tych plenerowych. Wszystkie nasze eko meble są starannie szlifowane i frezowane, dzięki czemu ich powierzchnia pozbawiona jest drzazg i nierówności. Estetyczna tapicerka w odmiennych kolorach pozwala na dopasowanie do aranżacji na rozmaitych typach eventów.

Seria NATURAL. Surowe piękno żywego drewna

To linia naturalnych, drewnianych, nie pokrytych farbą mebli. Kolor żywego drewna jest naszym zdaniem najpełniejszym wyrazem piękna. Podkreśla szlachetność surowca i  sielski charakter wydarzenia.

Z rozmachem i świeżością tworzymy niepowtarzalne meblowe kreacje
– Mariusz Stawczyk, założyciel Star Event

Gotowi na wszelkie typy eventów

Spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe i rekreacyjne, eventy indoor oraz w plenerze – jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć wydarzenia każdego rodzaju i wielkości.
STAR EVENT to oczywiście także wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz wynajem namiotów.

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Ewelina Łąpieś, wsparcie klienta

Współpracuję ze Star Event od wielu lat w mojej karierze w branży eventowej. Z ich pomocą urządziliśmy dziesiątki prestiżowych wydarzeń.

Osobiście najbardziej cenię sobie ich profesjonalność i nieustający, wysoki poziom usług. W 100% odpowiadają na nasze życzenia co do produkcji oraz logistyki.

Andrzej Kuczera, OOH Event

Seria WHITE. Lśniąca biel i kolorowe obicia

To elegancka kolekcja EKO mebli, która doskonale komponuje się we wnętrzach, ale przede wszystkim na łonie natury. Białe skrzynki i palety oraz kolorowe poduchy wyglądają naprawdę idealnie w takiej scenerii.

Palety i skrzynki, ze względu na swój modułowy charakter, stwarzają nieograniczoną możliwość zastosowań. Regały wystawiennicze, różnego rodzaju dodatki do ekspozycji, doniczki czy kosze – to tylko niektóre przykłady ich wykorzystania.

Nasze realizacje