fbpx

Sofy

Elegancja i szyk ku wygodzie gości

Wyjątkowo zaaranżowany event dosłownie i w przenośni opiera się na sofach. To one pozwalają  zadbać o komfort uczestników imprezy. Są przy tym kluczowe, jeśli chodzi o prezencję wydarzenia i wrażenia estetyczne gości. Niewymuszony, stylowy design naszych sof doskonale łączy atrakcyjny, nowoczesny wygląd z wygodą i luksusem.

Wypożyczalnia sof bogactwo kształtów i różnorodność materiałów

W ofercie mamy sofy, kanapy i siedziska o różnych kształtach, wykonane z kilku rodzajów materiałów. Można je dopasować do każdego rodzaju eventu. Idealnie sprawdzają się zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i w plenerze.

Z rozmachem i świeżością tworzymy niepowtarzalne meblowe kreacje
– Mariusz Stawczyk, założyciel Star Event

Wynajem sof na wszelkie typy eventów

Spotkania biznesowe, konferencje, sympozja, wydarzenia kulturalne, imprezy rozrywkowe i rekreacyjne, eventy indoor oraz w plenerze – jesteśmy przygotowani, aby obsłużyć wydarzenia każdego rodzaju i wielkości.
STAR EVENT to oczywiście także wypożyczalnia krzeseł i stołów oraz wynajem namiotów.

Masz pytanie? Zadzwoń! Udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie, a nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Ewelina Łąpieś, wsparcie klienta

Współpracuję ze Star Event od wielu lat w mojej karierze w branży eventowej. Z ich pomocą urządziliśmy dziesiątki prestiżowych wydarzeń.

Osobiście najbardziej cenię sobie ich profesjonalność i nieustający, wysoki poziom usług. W 100% odpowiadają na nasze życzenia co do produkcji oraz logistyki.

Andrzej Kuczera, OOH Event

Centery, cornery, longi, pufy…

Nasza wypożyczalnia oferuje Klientom klasyczne centery – centralne kanapy z jednym oparciem (np. elegancka trzyosobowa kanapa pokryta białą eko skórą) oraz cornery – narożniki z podwójnymi oparciami.

Z kolei w mniejsze przestrzenie perfekcyjnie wkomponowują się longi, czyli wygodne, podłużne siedziska, oraz kwadratowe pufy. Stworzona z nich strefa chillout będzie równie elegancka, jak ta zbudowana większych kanap i sof.

Nasze realizacje